PRO ŽENY

Program pro ženy, které jsou unavené ze všech svých povinností a bez energie. Často neumí říkat ne, pak si to vyčítají a nevěří, že to někdy bude lepší. Svou jiskru poztrácely někde po cestě nebo samy odevzdaly, dětem, manželovi nebo práci.

Chcete vrátit odvahu, plamen v očích a vášeň pro život? Chcete zacítit zase svou ženskou podstatu a instinkt? Podívat se na své tělo s láskou bez podmínek, zejména na části, které se vám nelíbí, jizvy po zákrocích, změny vlivem věku, úrazů, nemocí, změn hmotnosti aj. Vrátit do těla radost a tělem rozšířit do celého života? Přijmout své stíny a odmítané části jako právoplatnou část sebe sama? Objevit jejich dary a to, jak mohou váš život obohatit?

Můžete cokoliv. Vezmete si a doplníte všechno, co budete potřebovat pro to, aby na konci mohla vyjít šťastná žena, protože jen ta ví, kudy jít dál. Živá, divoká i jemná, nádherná žena, která si je vědomá svých kvalit a toho, co pro ni samotnou znamená být ženou. Váží si sama sebe, váží si svého muže, dětí i celého systému. Je to ta, která ví.

Počet sezení je individuální, podle záměru ženy, kam až chce dojít. Pro každou klientku zvlášť tvoříme program na míru a dopředu spolu vytváříme koncept a směr, kudy se spolupráce ubírá.


CENA 800,- Kč/hodinu délka sezení 1 až 3 hodiny, dle potřeb klientky

MÉ SLUŽBY

PRO ŽENY

ORGASMICKÁ JÓGA

VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ

ŽIVÁ KRÁSA - JEMNÁ I DIVOKÁ

UMĚNÍ DOTEKU

PRO MUŽE

ORGASMICKÁ JÓGA

PROGRAM PRO MUŽE

UMĚNÍ DOTEKU

 

PRO PÁRY

PARTNERSKÉ POROZUMĚNÍ

UMĚNÍ DOTEKU

VĚDOMÉ MILOVÁNÍ

 

 

Vrať si jiskru do očí a chuť ráno vyskočit z postele

Chcete se mě na něco zeptat ohledně programu pro ženy,
nebo máte jiné dotazy?

Můžete mi zavolat na (+420) 737 877 882 nebo mi napište na pospisilova.verka@gmail.com