PRO ŽENY

Vaginální mapování je jemná doteková technika, která pomáhá znovu vrátit citlivost vaginální tkáni. Pomáhá zbavovat emočních i fyzických bloků spojených s nepříjemnými vzpomínkami, traumaty spojenými s intimitou a znovu vrací příjemné pocity a vzrušení do oblasti vagíny a pánve. Přispívá k odstranění příčin bolestivého sexu a může pomáhat při opakovaných gynekologických obtížích. Umožňuje ženě navázat hlubší kontakt se svým tělem, podporuje rozvoj ženství a upevňuje ženské sebevědomí.


CENA 800,- Kč/hodinu jedno sezení trvá přibližně 3 hodiny = 2400,- Kč

Cena obsahuje:

Vaginální mapování poskytuji pouze v sérii - minimální balíček jsou 3 sezení. Není možné objednat si pouze 1 sezení, pro skutečnou transformaci ve Vás a Vašem těle je to opravdu málo.

10% sleva v případě platby za všechna 3 sezení předem. Individuálně možno dohodnout i splátky, ale je nutné mít vždy zaplacené alespoň proběhnuté sezení.

REFERENCE

Smekám… Před tebou, že něco takového děláš, a před sebou, že jsem do toho šla po hlavě a nedala tak možnost pochybám, aby mě od mého záměru odrazovaly. Díky mapování jsem pochopila, že vagína je bytost, se kterou můžu komunikovat a která má svoji „hlavu“ a své potřeby. Pochopila jsem, jak naše potřeby sladit. Pocítila jsem, že nemusíme prožívat bolest. Je to o tom, co dovolíme sobě a svému tělu. Cítím ale, že má cesta poznávání ještě neskončila a těším se na další práci s tebou, při které si dovolím rozkvést ještě víc.

Linda, Uherské Hradiště (údaje změněny)

Počas rozhovorov s Věrkou aj samotnej práce s telom sa cítim absolútne bezpečne a uvoľnene. Pod jej vedením rozpúšťam staré zranenia a strachy, aj také, o ktorých som myslela, že sú už preč. Dovoľujem si smiať sa ako blázon aj plakať či kričať, keď to tak cítim.
Po zatiaľ piatich sedeniach mám v živote viac radosti, spokojnosti aj ľahkosti. A určite som láskavejšia k svojmu telu. Asi najsilnejšie bolo zatiaľ pre mňa análne mapovanie. Po ňom som sa cítila ako mimčo - zraniteľná a zároveň 100 percentne v prítomnosti.

Saša, Bratislava

Jsem vděčná, že jsem Vás potkala. Po prvním setkání jsem věděla, že jsem na správném místě, i když jsem se dost bála, co bude dál. Vím, že jsem dříve na své tělo tlačila a chtěla vyhovět partnerům a taky v sobě nosila spoustu nelásky k sobě. Děkuji, že jste mi ukázala cestu, jak se znovu spojit se svým srdcem i tělem, i když to někdy pořád není snadné.

Adéla, Břeclav (údaje změněny)

Mění mě to pořád, jsem klidnější, vyrovnanější a mám v životě čím dál větší jasno. Uvědomuji si radost. Mé vnitřní pocity jsou úžasné. Mění se k lepšímu i náš vztah s mamkou.
Vážím si své vaginy (což záměr vyšel) a začínám mít kladný vztah ke svému výtoku, beru ho jako součást sebe:)) mám pocit, že ještě pár terapií proběhne, ale teď to vše nechávám dosednout.

Kamila, Jarošov

...a ještě, od té doby si alespoň ve sprše vždy a už jakoby automaticky uvědomuji svou vagínku a zadeček, při každém převlíkání před zrcadlem mi automaticky sjíždí zrak k ní a kochám se :-) mám ji ráda cítím to. Večer u telky ležím a ruku mám přiloženou na ni. V tu chvíli jsem s ní. Nevím zda vaginálním mapováním, nebo bylinkami, které užívám nebo vším dohromady - přestala jsem mít výtoky.

Romana, Rožnov pod Radhoštěm

...pomohlo mě více se spojit se svým ženstvím, začala jsem vnímat svou vagínu jako samostatnou bytost, se kterou můžu komunikovat. Připadám si, jako bych celá rozkvetla a začala si vědomě užívat to že jsem ženou...společně s potěšením, které si můžu dát a ještě více rozvíjet. Přijde mě, že to je něco s čím by se měla potkat každá žena...jednoduše ROZKVÉST.

Petra, Staré Město

Za me .. BYLA TO JIZDA..A JA JSEM TED NA TOBOGANU..A JEDU V PRITOMNEM STESTI..A DARECH :) Tobe mila Verko patri MUJ VELKY OBDIV..KLANIM SE TI HLUBOCE...DEKUJI Dekuji za to..ze JSI

Jitka, Jihlava

MÉ SLUŽBY

PRO ŽENY

ORGASMICKÁ JÓGA

VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ

ŽIVÁ KRÁSA - JEMNÁ I DIVOKÁ

UMĚNÍ DOTEKU

PRO MUŽE

ORGASMICKÁ JÓGA

PROGRAM PRO MUŽE

UMĚNÍ DOTEKU

 

PRO PÁRY

PARTNERSKÉ POROZUMĚNÍ

UMĚNÍ DOTEKU

VĚDOMÉ MILOVÁNÍ

 

 

Vrať si jiskru do očí a chuť ráno vyskočit z postele

Chcete se mě na něco zeptat ohledně vaginálního mapování,
nebo máte jiné dotazy?

Můžete mi zavolat na (+420) 737 877 882 nebo mi napište na pospisilova.verka@gmail.com